MENU

Wizja

Naszą wizją jest poświęcenie się zapewnianiu najwyższej jakości usług przez kompetentnych i dobrze przygotowanych pracowników w służbie osobom z wadą wzroku.

Staramy się realizować naszą wizję poprzez kontrolę produktów i usług dostępnych w salonach optycznych zrzeszonych w naszej grupie Specjaliści Optyki Profesjonalnej. Stawiamy na postępowość, odpowiedzialność i dostępność dla społeczeństwa i naszych członków.

 Standardy zostania członkiem naszej grupy Specjaliści Optyki Profesjonalnej są wysokie, a ustawiczny rozwój i poprawa jakości usług są obowiązkowe.

W ten sposób możemy zapewnić, że społeczeństwo otrzyma produkty najwyższej jakości i najlepszą jakość usług przez kompetentnych i wykształconych pracowników gabinetów i salonów optycznych.

Oprócz służenia społeczeństwu, grupa SOP jest tutaj aby służyć naszym członkom również jako optyczna grupa zakupowa oferująca społeczeństwu wysoką jakość w atrakcyjnej cenie .

Staramy się realizować naszą wizję zarówno dla społeczeństwa, jak i dla naszych członków poprzez postępowość, odpowiedzialność i dostępność dla wszystkich.